Son Yazılar

Ahşap Berjer İmalatı

İmalattan halka sloganıyla çıktığımız yolda hızla yükselerek sektörün zirvesine ulaşan firmamız, her zaman kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla halka ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyor. Ahşap berjer imalatı konusunda sektörde en çok tercih edilen firma olan Tunaylar Ahşap, deneyimli ustaların çalıştığı imalathaneleri ile yükselmeye devam ediyor. Kaliteli hammadde ve kaliteli işçilik dendiğinde akla gelen ilk adres olarak ahşap berjer imalatı alanında ortaya çıkardığımız muhteşem ürünlerle sizleri buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Muadilleri arasında bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ahşap berjer modelleri burada. Kaliteli tasarımlarımız ile restoran, kafe, bar gibi işletmelerinizin ya da evlerinizde balkon, teras ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz berjerlerimizi sizlere sunuyoruz. Farklı konseptlerdeki mekanlarınıza birbirinden farklı tasarımlarımızın oluşturduğu geniş ürün portföyümüz ile ürün sağlıyoruz. Dilerseniz Anadolu’nun geleneksel motiflerinin işlendiği kilim desenli berjer, dilerseniz Avrupai konseptlerde sıkça kullanılan malzemelerin kullanılarak üretildiği klasik berjer ürünlerimizi sipariş ederek mekanlarınıza en uygun ürünü yerleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak eğer 2017 yılının en çok tercih edilen ürün modelleri arasında istediğiniz ürünü bulamadıysanız, özel tasarım hizmetimizden yararlanarak dilediğiniz özelliklerde ürün siparişi verebilirsiniz.
 

UZUN ÖMÜRLÜ AHŞAP BERJER MODELLERİ TAM SİZE GÖRE!
 

Evlerimize ve mekanlarımıza yerleştirdiğimiz ürünlerin uzun ömürlü olması tamamen kaliteli malzeme ile üretilip üretilmediğine bağlıdır. Sürekli olarak mobilya yenileme gereksinimi sizleri hem zaman hem de nakit konusunda oldukça yorar. Eğer siz de paranız cebinizde kalsın istiyorsanız uzun ömürlü ahşap berjer modelleri tam size göre! Artık Tunaylar Ahşap’ ın kaliteli ürünleri ile sürekli mobilya yenileme derdine son veriyoruz. Piyasada bulunan en kaliteli ahşaplar kullanılarak üretilen dayanıklı ürünlerimizi uzun yıllar kullanacak; ailelerinizi ya da müşterilerinizi rahat ve konforlu bir şekilde misafir edebileceksiniz. Doğada yenilenebilir özelliğe sahip olduğundan doğaya zarar vermeyen bir madde olan ahşap ile üretilmiş ahşap sandalye modelleri , ahşap masa sandalye takımı gibi ürünlerimizi incelemek için sizleri internet sitemize bekliyoruz. Tek seçimle hem doğayı hem de sağlığınızı koruyarak kaliteyi yaşamak istiyorsanız ürünlerimizi sipariş etmeyi unutmayın. Sizleri http://www.tunaylarahsap.com adresinde bekliyoruz.

Etiketler: ahşap berjer koltukları, ahşap berjer imalatı, ahşap masa sandalye imalatı, ahşap sandalye, ahşap berjer fiyatı