Son Yazılar

Kafe Masa Takımları

İşletmelerini şık ve uzun ömürlü tasarımlarımızla renklendirmek ister misiniz? Göz dolduran güzelliği ile müşterileri çekme özelliğine sahip kafe masa takımları satın almak için doğru adrestesiniz. Kaliteli hammadde ile üretilmiş ürünlerimizi inceleyip dilediğiniz gibi sipariş vererek siz de bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin birçok yerine yaptığımız teslimat hizmeti ile kısacık bir zaman ayırarak seçtiğiniz ürünü kapınıza kadar getirtebilir, gönül rahatlığı ile işletmelerinizde kullanabilirsiniz. En kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere sunma garantisi veren firmamızın, alanında en üst sırada ve adından çok fazla söz ettiren bir marka haline gelmesinde  müşteri memnuniyetini en büyük etken olarak görüyoruz. Sayısı binleri aşmış müşteri memnuniyeti geri bildirimiyle, yaptığımız işlerde ayakları sağlam basarak üretim yapabilen ve müşteriye  hitap etmeyi bilen bir firma olmayı başardık. Her ekonomik gelir düzeyinden küçük ve büyük işletmenin mobilya ve mobilya aksesuarı ihtiyacını gururla karşılıyoruz. Dilerseniz restoran ,kafe, lokanta gibi işletmelerinize koyabileceğiniz kafe masa takımları dilerseniz bahçelerinizde, balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz sedir masa takımları, köşe takımı, sandalye, kafe berjer gibi ürünlerimizle mobilya ihtiyacınızı kaliteli bir hizmet ile karşılamaya hazırız.
 

ÖZEL TASARIM KAFE MASA TAKIMLARI SİZLERİ BEKLİYOR!


Firmamızın internet sitesinden mevcut ürün yelpazemizi detaylı bir şekilde inceleme imkânına sahip olmanızın yanı sıra sizlere istediğiniz ürünü özel tasarım yapılmış bir şekilde ulaştırma hizmeti de veriyoruz. Özel tasarım kafe masa takımları sizlerin yerleştirmeyi düşündüğünüz yere tam uyacak şekilde olması için sizin seçtiğiniz renk, ölçü, hammadde seçenekleri ile işletmeleriniz ya da evleriniz için özel olarak tasarlanarak sizlere ulaştırılıyor. Eğer siz de kafeteryalarınıza renk katmak istiyorsanız, yıllardır Türkiye’nin mobilya ihtiyacını karşılayarak deneyim kazanmış Tunaylar Ahşap’ tan sipariş verebilirsiniz. Deneyimli ustalarımız ve işini ciddiye alan profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermek için internet sitemize bekliyoruz. İnternet sitemizden ucuz kafe masa takımları, ucuz kafe sandalye gibi birbirinden farklı birçok ürünümüzü fotoğraflı olarak inceleyebilir, tekil veya toplu şekilde fiyat alabilir, tek tık ile kolayca sipariş verebilirsiniz. 


Etiketler: kafe masa takımları, ahşap kafe masa takımları, ahşap kafe sandalye takımları, ahşap masa sandalye, ucuz kafe masa sandalye, ahşap masa sandalye imalatı, ahşap masa modelleri, kafe masa imalatı